Lütfen Sipariş Vermek İsteğiniz Şubemizi Seçiniz.

Franchise

DÜRÜMCÜ BEKİR USTA FRANCHİSE BİLGİLERİ 
Ürün Hizmet Kapsamı: Dürüm-Kebap Çeşitleri 
Kuruluş Yılı: 1987
Sözleşme Süresi: 5 Yıl
VERİLEN DESTEKLER 
Eğitim desteği
El Kitabı
Bölge Koruması
Proje 
Ürün Alımında: % 5 ürün desteği.
Açılış desteği
Aranan İş Yeri Özellikleri: 
Alış veriş merkezlerinde ya da ana caddeye sıfır, cepheye camlı mekân.
Mağaza Minimum 130/150 Metrekare 

 

Türkiye'nin istikrarlı büyüyen ve Türk yemek - yaşam kültürüne en uygun dürüm zincirinde yer almak isteyen yeni girişimciler için franchise fırsatı. 
Türkiye'nin ve dünyanın her köşesine franchise sistemiyle ulaşmayı amaçlayan bu deneyimli firma yeni girişimciler ile DÜRÜMCÜ BEKİR USTA ailesinde büyümeye devam ediyor.


NEDEN DÜRÜMCÜ BEKİR USTA. 
Dürümcü Bekir Usta, hammadde seçiminden ürünün dağıtımına kadar titizlikle uyguladığı kalite yönetimiyle ürünlerinin üstün kalitesini ve lezzetini garanti ediyor. Hammadde alımında da son derece seçici davranan Dürümcü Bekir Usta, ön üretimini ayrı bir mutfakta ve hijyenik bir ortamda yaparak,  tutkunlarını sarsılmaz güvenini kazanmayı başarıyor.
Türkiye'de başarılı bir markalaşma süreci geçiren Dürümcü Bekir Usta, gerçek dürüm, kokoreç, ızgara ve kebap çeşitlerine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle yeni restoranlar açarak Güneydoğu mutfağını seven ve kendileriyle aynı vizyonu paylaşan yeni girişimcilerle kol kola büyümek istiyor.
Akılcı bir karar verip kazançlı bir yatırım yapmak istiyorsanız Dürümcü Bekir Usta ailesine siz de katılın.Dürümcü Bekir Usta - Bekir Odabaşı 
Kayhan Mah. Ünlü Cadde 29/A Prestij Sinema Yanı Osmangazi/Bursa (Setbaşı - Merkez)
Tel: 
0(224) 220 11 01 Faks: 0(224) 
Bekir Odabaşı bilgi@durumcubekirusta.com